Açık Demir Mobilya İki Malzemesi Teknoloji Ve Farkı

- Oct 15, 2018-

Ferforje dış mekan mobilyaları: Son yıllarda, dış mekan mobilyaları serisi demir sanat masaları ve sandalyeler pazarda giderek daha fazla, daha fazla satış ücreti olan arkadaşların demir mobilyalar lehine değişmeye başladığı için, değişebilir stili, dayanıklı ve demir ürünlerin şekli zarif bir atmosfer. Açık su geçirmez yastık ile, sadece istikrarlı yapısı, güzel görünüm, rahat hissedeceksiniz.


Ferforje ürünler bu süreçten iki ana kategoriye ayrılır:

Bir Forge demir ürünleri el-tabanlı üretim, demir ürünleri nispeten saf bir malzeme, düşük karbon içeriği ile karakterize edilir, onun ürünleri çok hassas, ince işçilik, pürüzsüz bir yüzey de çok zengin, işin ilk seçimdir ev dekorasyonu. Peki bu tür ferforje ürünlerin kendi sınıfındaki firmanın temeli nedir? Birincisi, ürünün kendisine bakacak kadar pürüzsüz bir malzeme olmadığı, ürün yüzeyinin bir yumru olup olmadığı, boya spreyinin pürüzsüz olduğu, resmin etkisinin bir eşleşme olduğu, bunların sadece problemin yüzeyi olduğu, görülebilmesi ürünleri radyan pürüzsüz doğal, çiçek şeklinde olup olmadığını simetrik olup olmadığını, cilalı pürüzsüz,


Öğütme zamanında iyi demir ürünleri boru zarar değil, diğeri kaynaklı, ürünün önündeki yüksek dereceli demir ürünleri kaynak noktası, kısa, yüksek kaliteli demir ürünleri insanlara hissetmek değil çok asil, çok rahat! Ürün tasarımı bir çeşit Reiki ile dolu, şarkı düz, düz şarkıya sahip!

Diğeri dökme demir veya dökme alüminyumdur

Bu tür demir ürünleri kalıplama düzeltmek için bir kalıp kullanılır, bu tür ürünlerin görünümü çoğunlukla kaba, basit çizgiler, genel ürün hantal, bu tür ürün fiyat yüksek değil, pas kolay! Dökme demir ürün görünümü ile karşılaştırıldığında çelik ürünleri biraz pürüzsüz ve narin. Bazen bu iki süreç de bir ürün, demir ürünleri ve demir ürünleri döküm, dövme birleştirilir, iki, daha fazla demir sanat ferforje mobilya gerçek sanatsal güzellik somutlaştırmak olabilir!