Dış Mekan Mobilyalarında Alüminyum Alaşımlı Malzemenin Uygulama ve Üstünlüğü

- Oct 15, 2018-

Dış mekan mobilyaları endüstrisinde. Dış mekan mobilyaları metal iskeleti genellikle ana malzeme olarak alüminyum alaşım alır, alüminyum hafniyum altın malzeme dış mekan mobilyaları metal malzeme mutlak oranını işgal eder. Taklit rattan mobilya üretiminde, günlük çalışmalarda ortak bir malzeme olarak alüminyum alaşım ortaya çıkmıştır.

Geçmişte küçük seriler, rattan malzeme, teknoloji, koruma ve diğer bilginin taklit edildiği günümüzde, alüminyum alaşımlı malzemeyi ve rattan mobilyadaki rolünü ve çoğunluğunu paylaşacakları paylaştık.

Alüminyum çerçeve malzemesi özellikleri ve avantajları Alüminyum Alaşım: Saf alüminyum çok hafif bir metaldir, yoğunluğu 2.702 g / santimetre küpdür. Yüzey, yoğun alümina filmi oluşturmak için kolay olduğu için, iç metalin daha fazla oksidasyonunu önleyebilir, böylece alüminyum anti-atmosferik bozulma performansı iyidir.

Bu açık havada rattan mobilya uzun süreli kullanımı için önemli bir koşuldur. Saf alüminyum yoğunluğu düşüktür, çeşitli kalıplama işlemlerine dayanmak kolaydır, ancak gücü düşüktür, bu nedenle saf alüminyum, mukavemeti iyileştirmek için soğuk deformasyon sertleşmesine veya alaşımına maruz kalmalıdır, yapısal bir materyal haline gelebilir. Alüminyumda yaygın olarak kullanılan alaşım elemanları bakır, magnezyum, silikon, manganez, çinko vb. Olup, bu alaşım elementlerinin eklenmesi genellikle "alüminyum alaşım" olarak adlandırdığımız şeydir. Açık rattan mobilya metal iskeleti için alüminyum alaşımlı dış mekan mobilya üreticileri için ilk tercih haline gelmiştir.