Dış Mekan Mobilya Pazarı 2024'te 20,48 milyar Avro Gelir Kaydı Yapacak

- Apr 30, 2019-

Kaynak: www.marketwatch.com

05.04.209 (COMTEX aracılığıyla Heraldkeeper) - Global Market Insights, dış mekan mobilya piyasasının piyasaya sürüldüğünü, en son fiyat eğilimlerini ve önemli faktörlerin sektörel manzara üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu gösteren kapsamlı bir çalışma olduğunu duyurdu. Ayrıca, rapor, pazar payı analizine ve önde gelen rakiplerin genel sanayiye katkısına ek olarak, bu dikeyin rekabetçi arazisini de içermektedir.

Global dış mekan mobilyaları pazar payı, kilit oyuncuların varlığı nedeniyle rekabetçidir. Ürün tasarımı, konfigürasyonu ve satış sonrası servis, endüstri oyuncuları için anahtar kelimelerdir.

İyileştirilmiş tüketici harcaması ve seyahat eğilimleri dünya genelinde artan sayıda turistle sonuçlandı. Bu eğilimler temel olarak kıyı alanı, plaj, otel, tatil köyü, kafe, restoran ve sanayi genişlemesini artıran barlar olarak görülmektedir. Dekoratif şezlonglar, döşemelik ürünler ve masa, pazardaki en önemli gelir getirici ürünlerdir.

Gelişmiş tüketici harcamalarının eşlik ettiği inşaat sektörü büyümesi, öngörülen dönemde ticari büyümeyi arttırması öngörülen kilit faktördür. Dünya çapındaki ev sahibi sayısının artması, dış mekan mobilyaları ürünlerine olan talebi artırmaktadır. Çekici bahçe tasarımı vitrini, pazarın girişini artıran bahçe alanlarını arttırmak için salonlar, sandalyeler, masalar ve diğer aksesuarlar ile estetik eşyaların eşleştirilmesi için uyumluluğu arttırdı.

2017 yılında malzeme talebinin% 50'sinden fazlasını oluşturan ahşap ürünler, doğal görünümü ve olağanüstü çekici tasarımları nedeniyle dış mekan mobilyası ürün portföyünü yücelten özelliklerinden ötürü, malzeme ile karşılaştırıldığında çok tercih edilmektedir. Maun, sekoya, tik, sedir, çam, okaliptüs ve mükemmel doğal ve çekici tonları nedeniyle yapımında yaygın olarak kullanılan kompozit malzeme, ürün profilini artıran estetik görünümleri artırıyor

Tekstillerin 2018'den 2024'e kadar en hızlı şekilde büyümeleri beklenmektedir. Kumaşlar, mobilyaların konforunu ve estetiğini geliştirmek için temel dış unsurlar arasındadır. Ürün yapımında PVC, Akrilik elyaf, olefin elyaf ve polyester kumaş yaygın olarak kullanılmaktadır. Çok sayıda desen içeren modern tasarımlar, koyu renkli gölgeler, dokular ve tasarımlar, dış mekanlara yönelik mimari temayla uyumluluğu arttırır.

Konut segmentinin 2024'e kadar% 4'ün üzerinde bir CAGR'a şahit olması bekleniyor. Ülkelerde hızlı şehirleşme nedeniyle konut sektöründeki bahçe alanlarına yönelik cerrahi talep, sektördeki büyümeyi hızlandırıyor. Her yaştan insanlar arasında sosyalleşme ve buluşmaların artma eğilimi, konut sektöründeki bahçe ve dış mekan mobilyalarına olan talebi artırıyor.

Asya Pasifik'in 2018'den 2024'e kadar en hızlı şekilde büyümesi öngörülüyor. Bölge, özellikle Çin, Japonya, Güney Kore Malezya ve Endonezya'da dış bahçe ve dış alanlarla ilgili modern eğilimlere tanık oluyor. Hızlı şehirleşme ve kentsel şehirlerde yeni inşaat, temel olarak bölge genelindeki dış mekan mobilya ürünleri pazar payını artırıyor.

Avrupa’nın 2024’te 6.500 milyar ABD Doları’nın kazanacağı tahmin edilmektedir. Geleneksel konut binasının yanı sıra, sandalyeler, masalar, salonlar ve sektör büyümesini kuvvetle destekleyen kombinasyon setleri de dahil olmak üzere dış mekan mobilyalarına olan talebi arttırmaktadır. Ek olarak, Avrupa ülkeleri bölgedeki artan tüketici harcamaları nedeniyle ülkelerdeki en büyük seyahat ve turizm destinasyonları arasındadır.